BONFIX
Bel mij terug
Chat offline

Dick Bouw

Accountmanager Nederland

 +31 (0)6 57 57 9359

 bouw@bonfix.nl

 linkedin.nl/bonfix

Chris Jonker

Accountmanager Nederland

 +31 (0)6 86 81 3601

 jonker@bonfix.nl

 linkedin.nl/bonfix

Linda Keizer

Accountmanager Nederland

 +31 (0)6 13 79 1472

 keizer@bonfix.nl

 linkedin.nl/linda

Dirk van den Block

Accountmanager België en Luxemburg 

 +32 (0)495 76 08 66

 vandenblock@bonfix.be

 linkedin.nl/dirk

Stephane Pirard

Accountmanager Wallonië

 +32 (0)472 52 48 15

 pirard@bonfix.be

 linkedin.nl/bonfix

Girayhan Celik

Accountmanager Vlaanderen

 +32 (0)470 56 10 67

 celik@bonfix.be

 linkedin.nl/bonfix

Joey van Doorn

Verkoper binnendienst

 +31 (0)88 46 00 794

 vandoorn@bonfix.nl

 linkedin.nl/joey

Angelique van de Put

Verkoopster binnendienst

 +31 (0)88 46 00 794

 vandeput@bonfix.nl

 linkedin.nl/bonfix

Robin Bredenhoff

Verkoper binnendienst

 +31 (0)88 46 00 794

 bredenhoff@bonfix.nl

 linkedin.nl/bonfix

Sebastiaan van Zwieten

Hoofd logistiek / Inkoper

 +31 (0)6 23 09 5742

 vanzwieten@bonfix.nl

 linkedin.nl/sebastiaan

Maarten Gratama

Productmanager

 +31 (0)6 54 91 0996

 gratama@bonfix.nl

 linkedin.nl/maarten

Sven Bezuijen

Hoofd verkoop binnendienst

 +31 (0)6 12 21 7717

 sven.bezuijen@bonfix.nl

 linkedin.nl/sven

Marcel van Buul

Directeur

 +31 (0)6 53 23 0357

 vanbuul@bonfix.nl

 linkedin.nl/marcel